INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH PRZEZ BIURO RACHUNKOWE
LUBELSKIEGO OŚRODKA DORADZTWA ROLNICZEGO W KOŃSKOWOLI

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli z siedzibą przy ul. Pożowskiej 8, 24-130 Końskowola, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Pożowska 8, 24-130 Końskowola lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji umów na świadczenie usług oferowanych przez Biuro Rachunkowe LODR, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119/1, z 4.5.2016).

Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji usług. Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania oraz określony przez powszechnie obowiązujące przepisy szczególne.

Podanie danych jest dobrowolne, lecz odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usług. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do podanych danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Więcej o "ochrona danych osobowych"