Loga: MRiRW, CDR, Konkurs doradca roku

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza doradców rolniczych i doradców rolnośrodowiskowych wpisanych na listę doradców prowadzoną przez Dyrektora Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, świadczących usługi dla rolników do udziału w konkursie „Doradca Roku”.

Organizatorem konkursu jest Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi i Ośrodkami Doradztwa Rolniczego.

Kandydaci do konkursu na I etapie - wojewódzkim zgłaszani są do ODR.

Zgłoszenia kandydatów z terenu województwa lubelskiego do I etapu konkursu przyjmowane są w LODR w Końskowoli do 10 września bieżącego roku na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia może dokonać podmiot działający na terenie województwa lubelskiego, świadczący usługi na rzecz rolnictwa i obszarów wiejskich na formularzu zamieszczonym poniżej.

Dodatkowo wymagane są kopie dokumentów potwierdzających realizację przedsięwzięć wymienionych w regulaminie w § 8 ust. 1.1 pkt 1-5 wpisanych w tabelę na drugiej stronie karty zgłoszenia oraz opinia (referencja) opisująca działalność doradcy wystawiona przez jednostkę zgłaszającą.

 

Do pobrania:

- Karta zgłoszenia

- Regulamin