Loga: Unii Europejskiej, KSOW oraz PROW 2014-2020

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.” 
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej 
„Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli, serdecznie zaprasza na konferencję pt. ,,Kobieta przedsiębiorcza na obszarach wiejskich”.

Data i miejsce : 17 września 2020 roku - Grota Bochotnicka, ul. Puławska 6, 24-120 Bochotnica

Realizacja operacji poprzez organizację konferencji będzie okazją do zdobycia niezbędnej wiedzy, a także inspiracji do działania. Dyskusja i możliwość wymiany doświadczeń, spostrzeżeń zmotywuje uczestników do zaangażowania się w rozwój obszarów wiejskich poprzez propagowanie idei postaw przedsiębiorczych i aktywizujących w swoich społecznościach lokalnych. Ponadto dzięki zdobytej wiedzy uczestnicy zostaną pobudzeni do wdrażania inicjatyw społecznych, przedsiębiorczych na rzecz rozwoju obszarów wiejskich, co wpłynie pozytywnie na poprawę życia na wsi i integrację społeczną danej miejscowości. Realizacja operacji przyczyni się do zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich, a także rozwoju osobistego uczestników, a zdobyta wiedza i przedstawione dobre przykłady będą propagowane wśród mieszkańców obszarów wiejskich. 

Do udziału w konferencji zapraszamy : rolników, mieszkańców obszarów wiejskich, członków stowarzyszeń, Kół Gospodyń Wiejskich, organizacji pozarządowych, pracowników instytucji działających na rzecz rozwoju obszarów wiejskich.

Ilość miejsc ograniczona.

Konferencja skierowana jest dla 30 uczestników, z których co najmniej 50% będą stanowiły osoby do 35 roku życia. 

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 21 sierpnia 2020r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

Kontakt w sprawie udziału w konferencji:

Anna Kiwak tel.: 601583665

Bożena Śmiałowska tel.: 601585143

karta zgłoszenia konfernecja 17 września 2020 roku.docx

Program konferencji pt. Kobieta przedsiębiorcza na obszarach wiejskich 17 września 2020 roku.docx