Biuro Rachunkowe LODR w Końskowoli funkcjonuje od dnia 30 kwietnia 2012 roku. Spełnia wszystkie niezbędne wymogi zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi,  posiada polisę ubezpieczeniową oraz zapewnia rolnikom bezpieczeństwo naszych usług. Obecnie spośród pracowników LODR grupa  25 przeszkolonych doradców prowadzi rozliczenia  podatku VAT w rolnictwie  na terenie całego województwa lubelskiego.

Biuro Rachunkowe LODR systematycznie się rozwija. Rozliczenia podatkowe prowadzone są na specjalistycznym programie komputerowym. W związku z nowelizacją przepisów w 2017 roku wprowadziliśmy usługę przesyłania deklaracji VAT do urzędu skarbowego drogą elektroniczną.

Doradcy LODR prowadzą nie tylko rozliczenia podatkowe, ale również szkolenia i doradztwo indywidualne. Ze względu na złożoność pracy związanej z rozliczeniami oraz w związku ze zmieniającymi się przepisami podatkowymi doradcy współpracują z urzędami skarbowymi oraz nieustannie się szkolą.

Na 16 Wojewódzkich Ośrodków Doradztwa Rolniczego w Polsce jedynie w trzech funkcjonują biura rachunkowe: w woj. lubelskim, podlaskim i kujawsko-pomorskim. Obecnie w Biurze Rachunkowym LODR rozliczamy podatek VAT rolnikom z terenu województwa lubelskiego.

Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług!