plakat - Święto Jesieni w Kazimierzu Dolnym nad WisłąW jesienne oblicze Kazimierza Dolnego wpisała się, organizowana przez Oddział Przyrodniczy Muzeum Nadwiślańskiego wspólnie z Lubelskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Końskowoli, impreza "Święto Jesieni". Nawiązując do tradycji dożynek spotykamy się w pierwszą niedzielę jesieni, która w tym roku wypada 26 września, by wspólnie radować się bogactwem owoców, warzyw i wszystkich plonów, którymi obdarowała nas ziemia. Wspólnie z naszymi wystawcami chcemy przyczynić się do promocji terenów wiejskich Lubelszczyzny przedstawiając regionalną kuchnię i ludowe rękodzieło oraz bogatą ofertę turystyczną.

Wszystkich wystawców zainteresowanych udziałem w imprezie prosimy o kontakt telefoniczny (81 8810326) od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00.
lub za pośrednictwem poczty e-mail z Oddziałem Przyrodniczym (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Aby uatrakcyjnić naszą imprezę, postanowiliśmy zorganizować przegląd kapel, które tak licznie do nas przyjeżdżają. Gdyby chcieli Państwo zaprezentować swoje umiejętności na scenie, lub chcieli zgłosić zespół, który z Wami przyjeżdża, prosimy o poinformowanie nas o tym podczas telefonicznej/mailowej rejestracji stoiska. Chcemy aby na scenie, w ciągu 10-15 minut, miały okazję zaprezentować się lokalne kapele zajmujące się muzyką ludową lub folkową.

Serdecznie wszystkich zapraszamy.