Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu we współpracy z Wojewódzkimi Ośrodkami Doradztwa Rolniczego oraz Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi organizuje III edycję  ,,Konkursu na Najlepszego Doradcę Ekologicznego”. Konkurs jest skierowany do doradców wpisanych na listę doradców rolniczych lub rolnośrodowiskowych PROW 2014-2020 prowadzoną przez Dyrektora Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie.

Ideą Konkursu jest promowanie pracy doradców zaangażowanych w rozwój rolnictwa ekologicznego w zakresie wdrażania innowacyjnych rozwiązań i popularyzacji przetwórstwa na poziomie gospodarstwa. Zachęcamy doradców ekologicznych z terenu województwa lubelskiego do wzięcia udziału w konkursie. W  wojewódzkim etapie Komisja Konkursowa złożona z przedstawicieli Ośrodka Doradztwa Rolniczego, Lubelskiej Izby Rolniczej oraz Instytutu Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach wybierze jednego doradcę, który będzie następnie zgłoszony do konkursu krajowego. Laureaci Konkursu otrzymają nagrody, dyplomy i wyróżnienia.

Karty zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 15 czerwca 2022r. Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela Bogdan Hanc tel. 601 498 755.