Szanowni Państwo,

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi informuje, że w dniu 26 czerwca 2022 roku, na terenie Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie organizuje Piknik „Poznaj Dobrą Żywność” „Polska Smakuje”. Na Pikniku sprzedawana będzie polska żywność wysokiej jakości, w trakcie imprezy odbywać się będą konkursy oraz promocja zdrowego trybu życia.  Dla najmłodszych przygotowane będą liczne atrakcje w specjalnie stworzonej strefie dla dzieci.

Planowana jest duża akcja promująca imprezę na terenie Warszawy oraz w gminach ościennych.

Udział w imprezie jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu poprzez przygotowanie stoiska rolników-producentów żywności wysokiej jakości współpracujących z LODR w Końskowoli, m.in. w ramach e-bazarku. Będzie to okazja do promocji lokalnej żywności z naszego województwa.

Szczegółowe informacje możecie Państwo uzyskać od Pani Agnieszki Świetlicznej (Departament Rolnictwa Ekologicznego i Jakości Żywności MRiRW, tel. 22 623 18 97), do której należy również przesyłać potwierdzenia uczestnictwa w imprezie. Termin zgłoszeń upływa w dniu 27 maja br., a adres na który należy przesyłać zgłoszenia to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.