Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej dnia 21 października 2020 roku w Lubelskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Końskowoli - Centrum Innowacyjno- Szkoleniowym organizuje szkolenie w ramach operacji „Lokalne, regionalne i tradycyjne szansą dla Kół Gospodyń Wiejskich II”.

Głównym celem szkolenia jest wzbogacenie wiedzy i doświadczeń członków kół gospodyń wiejskich nt. lokalnych, regionalnych, tradycyjnych produktów, istoty krótkich łańcuchów dostaw, zachęcenie do uczestniczenia w krajowym i unijnym systemie ochrony produktów regionalnych i tradycyjnych oraz poszerzenie wiedzy na temat budowania partnerstw oraz źródeł finansowania. Wiedza, zdobyta podczas szkolenia z pewnością pomoże w poszerzeniu oferty podejmowanych działań i inicjatyw realizowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich. Partnerem projektu jest Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego.

W ramach szkolenia zapewniamy materiały szkoleniowe oraz wyżywienie.

W szkoleniu może wziąć udział maksymalnie dwóch członków z jednego koła.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w szkoleniu uprzejmie prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego.

Formularz należy dostarczyć pocztą tradycyjną na adres:

Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej

ul. Miedziana 3A

00-814 Warszawa

z dopiskiem: KSOW – KGW

lub pocztą elektroniczną (skan, fax): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., fax: 22 620 90 93.

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 25 września br. Kwalifikacja KGW odbędzie się zgodnie z regulaminem, dołączonym do niniejszego pisma.

Lista zakwalifikowanych kół zostanie opublikowana w ciągu 3 tygodni od dnia zakończenia rekrutacji na stronie www.efrwp.pl

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt:

Aleksandra Lidzka, tel. 22 639 87 63, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

Formularz_zgloszeniowy_KGW_2020.pdf

Ramowy_program_szkolenia.pdf

Regulamin_naboru_2020_ost.pdf