Wykaz Oferty Turystycznaj na Lubelskiej Wsi


Warunki umieszczania ofert turystycznych na stronie internetowej LODR w Końskowoli

  1. W celu zamieszczenia oferty należy pobrać ze strony „internetowej ” formularz zgłoszeniowy i po wypełnieniu wydrukować, podpisać i przesłać na adres: Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego , ul. Pożowska 8 , 24-130 Końskowola ( z dopiskiem: Dział WGDiA ).


  2. Na stronie internetowej zamieszczane będą informacje o ofercie turystycznej tylko wtedy gdy właściciel wypełni ankietę, podpisze zgodę na zamieszczenie informacji w internecie i dostarczy do Działu WGDiA w Końskowoli.


  3. Drugi egzemplarz w formie elektronicznej, ( zeskanowany ) można przesłać na adres: ikrol@wodr.konskowola.pl lub msoroka@lodr.konskowola.pl
    W razie potrzeby i pytań odnośnie ankiety proszę dzwonić pod nr 82 576 30 43


  4. Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Końskowoli przy ul. Pożowskiej 8 przetwarza dane w celu ułatwienia kontaktów konsumentów i firm skupujących z producentami. Podstawą przetwarzania tych danych jest art. 23 ust. 1 pkt 2 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2012 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Zgodnie z ww. ustawą osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do ich treści oraz poprawiania.

Formularz zgłoszeniowy - do pobrania w formacie „doc”. Pobierz

Pracownicy LODR w Końskowoli do kontaku:

LODR Końskowola - Małgorzata Seroka tel. 603 555 418 - e-mail: Wyślij e-maila


LODR Końskowola - Ireneusz Król tel. 82 576 30 43 - e-mail: Wyślij e-mailaWroc